SzybkaPaleta.pl

Koszyk:
pusty
Panel
klienta

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem specjalistów d/s marketingu, przedsiębiorczości oraz kreowania i zaspakajania potrzeb klientów. Kwalifikacje biznesowe zdobywaliśmy zarówno na Uniwersytecie Warszawskim, Dublin Business School, jak i poprzez gromadzenie doświadczeń zawodowych w kraju i za granicą. Od 2004 roku kadra zarządzająca platformą SzybkaPaleta.pl zdobywała wiedzę na temat struktur korporacyjnych pracując etatowo dla największych graczy na rynku. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy między innymi w IBM Technology Campus, Intel Corporation, Takeda Pharmaceuticals. Bezpośrednio dbaliśmy o doskonałe relacje z klientami odwiedzając naszych partnerów strategicznych między innymi w Chinach, Indiach, Unii Europejskiej oraz Rosji. Posiadamy wiedzę i narzędzia niezbędnę do zarządzania platformą SzybkaPaleta.pl na poziomie umożliwiającym solidne osadzenie mikrokorporacji na liście rzetelnych i kompetentnych partnerów dla profesjonalistów korzystających zawodowo z przesyłek paletowych oraz dla klientow indywidualnych którzy od czasu do czasu chcą przetransportować coś większego.

 

Jesteśmy zespołem. Codziennie usprawniamy platformę SzybkaPaleta.pl. Zadbamy o Twoje przesyłki paletowe.

Nasza misja

Oddając do użytku platformę SzybkaPaleta.pl mamy nadzieję ułatwić i usprawnić proces związany z logistyką przesyłek paletowych. Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi borykali się do tej pory z koniecznością wypełniania wielu enigmatycznych formularzy aby dowiedzieć się ile będzie kosztowała przysyłka i jakie wzory określają stosunek długości, szerokości, wysokości i obwodu. To bez wątpienia demotywowało, ponieważ zamowienie przesyłki paletowej powinno być proste. SzybkaPaleta.pl jest prosta, intuicyjna i przyjazna użytkownikowi, na podstawie szczegółowych badań rynku przygotowaliśmy typowe produkty określając ich maksymalną wagę i wysokość, ale umożliwiliśmy także ich powiększenie.Stworzyliśmy pakiety 3 i 6 szt dzięki którym klienci oszczędzają na bezpłatnych powiększeniach. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy unikatowy program lojalnościowy dzięki któremu mogą zarabiać prowizję na zamówieniach karnetowych związane z realizacją deklarowanych ilości przesyłek na przestrzeni 30 lub 90 dni.

 

Naszą misją jest sprawić aby przesyłki paletowe były usługą powszechną, łatwo zarządzaną przez klientów oraz bezkonkurencyjną cenowo.

©2018 Szybkapaleta.pl | Polityka prywatności | Mapa strony | Designed by DigitalDreamers
Potrzebujesz pomocy?
Po prostu zapytaj