SzybkaPaleta.pl

Koszyk:
pusty
Panel
klienta

Zasady pakowania

Zasady pakowania SzybkaPaleta.pl

 1. Przysyłka musi być zapakowana na palecie.

 2. Przysyłka powinna być trwale i solidnie umocowana do palety.

 3. Elementy przesyłki nie mogę wystawać poza obrys palety, w przeciwnym razie paczka będzie uznana za niewymiarową i naliczona zostanie do niej dodatkowa opłata.

 4. Przesyłka powinna być owinięta kilkakrotnie folią stretch lub pakową taśmą samoprzypleną. Owijanie rozpoczynamy od dolnego narożnika i stale naciągając folię/taśmę zmierzamy ku górze przesyłki starannie zabezpieczając przesyłkę.

 5. Delitatne przesyłki powinny zostać wzmocnione dodatkowo twardymi narożnikami, które także należy owinąć folią stretch lub taśmą przylepną, aby przymocować je trwale do przesyłki. Narożniki nie mogą wystawać poza kontur palety.

 6. Należy kierować się zasadą układania rzeczy najcięższych na spodzie i najlżejszych na górze.

 7. Wszystkie małe towary, delikatne, kruche, należy pakować w oddzielne opakowania, które są dodatkowo wypełnione zabezpieczeniami takimi jak folia bąbelkowa, styropian, pianka.

 8. Maksymalne wymiary oraz waga nie mogą zostać przekroczone, wszystkie wartości podane są wraz z wymiarami i wagą palety.

 9. Do przewozu przyjmujemy przesyłki na paletach nowych lub używanych, ale pozbawionych uszkodzeń, ograniczeń nośności, ubytków.

 10. W celu usztywnienia konstrukcji przesyłki, pudełka układamy na cegiełkę.

 11. Przesyłka paletowa musi być przygotowana do odbioru w miejscu, do którego da się swobodnie dojechać wózkiem paletowym bez ryzyka uszkodzeń otoczenia.

 12. Pionowe krawędzie przesyłki powinny być wzmocnione tekturą lub specjalnymi tekturowymi narożnikami.

©2018 Szybkapaleta.pl | Polityka prywatności | Mapa strony | Designed by DigitalDreamers
Potrzebujesz pomocy?
Po prostu zapytaj